22 juni: infoavond inbraakpreventie

inbraakpreventieOp woensdagavond 22 juni is er een informatieavond over inbraakpreventie in De Compagnie, Geestbrugkade 32. U bent van harte welkom vanaf 18.45 uur. De avond duurt tot ongeveer 20.00 uur.

De zomervakantie staat voor de deur en u heeft plannen om te vertrekken naar verre of dichtbije oorden. Inbrekers gaan echter niet op vakantie. Zij hebben het te druk. Met inbreken. Zorg daarom dat u uw huis goed achterlaat. Wijkagent Klaar Toet vertelt u tijdens deze bijeenkomst hoe u inbraak kunt voorkomen.

 

Alvast een paar tips:

  • Vraag buren om een oogje in het zeil te houden
  • Zorg dat er geen waardevolle spullen in het zicht staan
  • Plaats tijdschakelaars tussen de lampen
  • Vraag aan buren, familie of vrienden of ze de post van de mat willen halen
  • Laat niet op facebook de boodschap achter dat u op vakantie gaat
  • Indien u een eigen oprit heeft vraag of iemand zijn/haar auto bij u op de oprit plaatst gedurende uw vakantie