21-12-2013: De voetgangerstunnel onder de Haagweg: “Liever kwijt of rijk”

Graag peilen wij uw mening over het volgende. In de gemeentelijke plannen rond de Haagweg, is onder andere de sluiting van de tunnel onder de kruising Haagweg/Geestbrugweg/Herenstraat opgenomen. Dit voorstel komt begin 2014 aan de orde in de gemeenteraad.

Argumenten voor sluiten van de tunnel

De gemeente voert als argument aan dat de tunnel niet genoeg gebruikt wordt om rendabel te zijn voor onderhoud. Daar komt bij dat de locaties waar de tunnel boven de grond komt, ruimte opleveren om bijvoorbeeld parkeerplaatsen of mooie beplanting aan te leggen. Ook sociale onveiligheid speelt een rol bij de voorgenomen sluiting van de voetgangerstunnel.

Argumenten tegen sluiten van de tunnel

Maar er zijn ook mensen die menen dat de tunnel wel degelijk een functie heeft; sneller naar de overkant en verkeersveiligheid.

Wat is uw mening hierover? We horen het graag voor 20 januari 2014 en zullen de resultaten doorgeven aan de gemeente.

Voor de vragen kunt u hier klikken.