bewonersavond ‘omgekeerd afval inzamelen’ 16 januari

 

Binnenkort krijg je een uitnodiging op de deurmat voor een bewonersavond op 16 januari t.b.v. het ‘omgekeerd afval inzamelen’. Op de bewonersavond zal het concept-ontwerpplan worden getoond, waarop je als inwoner die avond een reactie kunt geven. Tevens zal er na de bewonersavond een digitaal platform live gaan, waar inwoners het concept-ontwerpplan gedurende twee weken kunnen bekijken en erop kunnen reageren. Dit is bijvoorbeeld heel handig voor mensen die niet in de gelegenheid zijn om naar de bewonersavond te komen, of voor diegenen die er nog even rustig naar willen kijken.
Na alle reacties van bewoners kan er een definitief ontwerpplan worden gemaakt. De gemeente Rijswijk en Avalex zijn dus erg benieuwd naar de mening van alle inwoners van de wijk Leeuwendaal!

Meer over omgekeerd afval inzamelen: de brochure