10 februari: infoavond ‘Energiek Rijswijk’ in De Compagnie

EnergieloketOverweegt u om energie te besparen in uw woning? Dan is het de moeite waard om naar de informatieavond over ‘Rijswijk Energiek’ te komen, op woensdag 10 februari om 19.00 uur in De Compagnie aan de Geestbrugkade 32.

Wijkvereniging Leeuwendaal en omliggende wijken organiseren samen met de gemeente Rijswijk en het Energieloket de campagne ‘Rijswijk Energiek’. Zo kunt u samen met andere wijkbewoners voordelig energie besparen, door bijvoorbeeld zonnepanelen of bodemisolatie.

Brief

Alle huishoudens in Leeuwendaal hebben hier een brief over gekregen, met daarin meer informatie over deze campagne. Wilt u de informatie nog een keer lezen, kijk dan op de website van gemeente Rijswijk.

Overige informatieavonden

Als u op deze avond niet kunt, dan bent u van harte welkom op dinsdag 9 februari in de Ottoburg om 19.00 uur, of op dinsdag 16 februari bij de gemeentewerf Rijswijk, Steenplaetsstraat 2a, eveneens om 19.00 uur.