9 november: toevoegen parkeerplaatsen in de wijk

parkerenRegelmatig staan in de wijk, door gebrek aan parkeerplaatsen, auto’s geparkeerd op plaatsen die daar niet geschikt voor zijn. Hierdoor ontstaan gevaarlijke situaties; hulpdiensten kunnen dan niet passeren.

De uitbreidingsmogelijkheden voor parkeren in onze wijk zijn echter beperkt. Naast geparkeerde auto’s moet er natuurlijk ook voldoende ruimte blijven voor groen en speelplaatsen voor de kinderen.

Na overleg met de brandweer, handhaving en politie is een aantal geschikte locaties naar voren gekomen voor extra parkeerplaatsen. Op deze locaties wordt al regelmatig geparkeerd. De gemeente maakt hier officiële parkeerplaatsen van. Op een paar andere plekken worden parkeerplaatsen weggehaald; deze zijn onveilig als er grotere auto’s parkeren. Per saldo komen er 8 parkeerplaatsen bij.

Zie voor de locaties: Tekeningen toevoegingen parkeerplaatsen Leeuwendaal

Heb je vragen hierover, neem dan contact op met de gemeente via telefoonnummer 14070.

De werkzaamheden starten vanaf maandag 9 november 2015.