zondag 7 juni: Leeuwendaalrun

LeeuwendaalrunDe vierde Leeuwendaalrun vindt plaats op zondag 7 juni. Met een vernieuwd parcours langs de Vliet en door het Elsenburgerbos belooft het weer een mooie loop te worden. Startplaats is deze keer op de Geestbrugkade. kidsrun door de wijk start om 13.30 uur, om 14.00 uur start de 10 km en om 14.15 uur wordt het startsein voor de 5 km gegeven.

Uiteraard hopen we op mooi weer, want na afloop is er nog een feestelijke borrel, geheel gesponsord door winkeliers uit Oud Rijswijk.

Inschrijven kan op de dag zelf, maar je kunt ook al via Facebook Leeuwendaalrun laten weten dat je mee wilt doen. Daar vind je de komende weken ook alle informatie over de loop.

Wil je niet mee lopen maar wel mee helpen, dan ben je ook van harte welkom! We hebben namelijk nog heel wat vrijwilligers nodig. Neem contact met ons op via: Leeuwendaalrun@gmail.com www.facebook.com/leeuwendaalrun of telefonisch: 06 42257459.