31 mei: wijkwandeling en kinderspeurtocht door Leeuwendaal

wijkborrel 2014 5Hebt u altijd al meer willen weten over onze prachtige wijk? Over de geschiedenis ervan, over de architectuur, bijzondere plaatsen en verhalen. Dan is dit uw kans! Wim Dammers van de Historische Vereniging Rijswijk verzorgt op zondag 31 mei om 10.30 uur (verzamelen onder de kastanjeboom) een wijkwandeling, waarin hij u van alles zal vertellen over onze wijk. De wandeling duurt ongeveer anderhalf uur. Na afloop drinken we nog een kopje koffie.

Wandelt u mee? Meld u dan aan bij Erik Wissema, via erik@topjobcoaching.nl. Er zijn geen kosten aan verbonden, maar het aantal plaatsen is beperkt!

Speurtocht voor de kinderen!

Voor kinderen is een wijkwandeling van anderhalf uur misschien wat lang. Om ook hen eens met andere ogen naar onze wijk te laten kijken, organiseren we gelijktijdig een fotospeurtocht. Speur de foto’s op, beantwoord de vragen en ontcijfer de code! Kleine kinderen worden indien gewenst begeleid door oudere kinderen. De speurtocht duurt ongeveer een uur.

Meedoen? Geef je op bij Erik Wissema, via erik@topjobcoaching.nl. Ook hier zijn geen kosten aan verbonden.