3 en 5 maart: Informatieavonden Haagweg

werk in uitvoeringOp 16 maart 2015 starten de werkzaamheden aan de Haagweg. Aannemingsmaatschappij Van Gelder gaat van maart t/m december 2015 het werk gefaseerd uitvoeren.

Informatieavond

Op dinsdagavond 3 maart en op donderdagavond 5 maart organiseert de aannemer een informatieavond. De informatieavond is openbaar toegankelijk voor iedereen. Er is geen presentatie, maar u kunt tussen 19.00 en 21.00 uur op ieder gewenst moment langs komen. Tijdens de inloopavond zijn er diverse tekeningen aanwezig van het ontwerp en de werkvolgorde (fasering). Tijdens deze bijeenkomst toont de gemeente het ontwerp en presenteert de aannemer de werkvolgorde (fasering). U kunt dan tijdens een persoonlijk gesprek al uw vragen delen met één van de projectmedewerkers.

Datum: dinsdag 3 maart en donderdag 5 maart

Tijdstip: tussen 19:00-21:00 uur

Locatie: museum Rijswijk – Herenstraat nummer 67

Inloop uur

Bent u op 3 en op 5 maart niet in de gelegenheid, maar wilt u wel kennis nemen van de plannen of de fasering of een vraag stellen? Vanaf 24 maart 2015 is er twee maal per week een inloop uur. Op elke dinsdagmiddag van 15:00 tot en met 16:00 en vrijdagochtend van 10:00 tot en met 11:00. U kunt dan uw vragen, opmerkingen, etc. met de omgevingsmanager Evert Pasman bespreken. Het inloop uur wordt gehouden aan de Haagweg nummer 209.

 

Meer informatie: www.rijswijk.nl/haagweg