30-10-2013: Geen hoge flat in Leeuwendaal

In de raadsvergadering van 29 oktober bleek dat het overgrote deel van de raadsleden niet voor de bouw van een hoge flat in Leeuwendaal is. Een greep uit de bezwaren: het plan strookt niet met het beeldkwaliteitsplan, het past niet bij de wijk, er komen niet genoeg parkeerplaatsen en daarnaast zijn de bewoners niet genoeg betrokken bij de voorbereidingen van de plannen.

De antwoorden van wethouder Van Hemert wisten de raadsleden niet te overtuigen.

En dus is het voorstel door de raad aangehouden. Dat betekent dat het college of beter de projectontwikelaar ermee terug moet naar de tekentafel.

Vooralsnog dus geen flat van 7 verdiepingen in onze mooie wijk!

Wordt vervolgd, wij houden u op de hoogte via deze website, onze facebookpagina, Linkedingroep en twitter.