17-02-2014: Betaald parkeren Laak, waterbedeffect Leeuwendaal?

Op 11 februari jl. is betaald parkeren ingevoerd in Den Haag de wijk Laak. Dit heeft een direct effect op de aangrenzende wijken in Rijswijk. Vooral Cromvliet voelt hiervan de gevolgen; bewoners van de overkant van de Broekslootkade die (nog) geen parkeervergunning hebben, parkeren hun auto gratis aan de overkant, in Rijswijk. Gevolg: lege parkeerplekken aan de ene kant (Den Haag) en een overvol geparkeerde wijk Cromvliet.

Effect voor Leeuwendaal

Dit kan ook effect hebben op Leeuwendaal, door het zogenaamde ‘waterbedeffect’. Het parkeerprobleem verschuift immers steeds een beetje. De wijkvereniging praat mee met de gemeente over dit probleem in de klankbordgroep. Als u vragen hebt of uw mening wilt geven, dan kunt u dat doen via info@wijkvereniging-leeuwendaal.nl.

Meer weten? Kijk op https://www.rijswijk.nl/parkeren/faq