Koningsdag 2020


Vanwege de afgekondigde maatregelen zullen we dit jaar geen Koningsdag vieren rond onze kastanjeboom…
Jammer, maar hopelijk zijn we er volgend jaar allemaal gezond weer bij!
Het Oranjecomité

Maandag 27 april is het alweer zover: Koningsdag rond onze geliefde kastanjeboom.

Het programma is weer aantrekkelijk voor iedereen tussen 1 en 111: kindervrijmarkt, fanfare, proosten met oranjebitter, kinderspelen, bar, eten en muziek. Afgelopen jaar was de band een groot succes: er werd volop gedanst! Ook dit jaar zal er weer een topband op het podium staan en kunnen we met de voetjes van de vloer. Op veler verzoek keert de Strijd der Titanen terug. Dus begin vast met het formeren van je straatteam, we verwachten veel inschrijvingen! 

Het gedetailleerde programma valt in april in de bus. En hou de boom in de gaten voor nieuws!

Het Oranjecomité is druk met alle voorbereidingen. Op de dag zelf, zijn zeker extra handen welkom. Dus wil je helpen als vrijwilliger (bar, kinderspelletjes, etc) of heb je een EHBO-diploma en kan je een paar uur paraat zijn, geef je op via vrijwilligers@ocleeuwendaal.nl 

De dag zelf bestaat alleen voor én door de wijk gezamenlijk. Wij kijken er al naar uit. Hopelijk zien we velen van jullie op 27 april!

Het Oranjecomité 

Maarten, Steve, Annemarie, Iris, Anne-Geer, Ingrid