27 oktober: Oktoberfest en ALV

Kom naar ons gezellige Oktoberfest; oftewel de buurtborrel in een herfstig jasje. Eind augustus moesten we de borrel helaas afblazen vanwege de slechte weersvoorspellingen. We laten dit leuke feest uiteraard niet zomaar voorbij gaan.

Daarom nodigen we u uit voor deze gezellige middag met bier en braadworst. Uiteraard zorgen we voor limonade en lekkers en iets leuks om te knutselen voor de kinderen.

  • Wanneer: zaterdag 27 oktober 2018
  • Waar: de Compagnie, Geestbrugkade 32
  • Hoe laat: van 16.00 tot 18.00 uur

ALV

Tijdens de borrel lopen we kort door het afgelopen jaar heen en nemen we u mee in de plannen van komend jaar. Steven van der Werff en Jeannette van Dooren nemen afscheid van het bestuur. Daarom draagt het bestuur 2 nieuwe bestuursleden voor: Paul Koeslag en Karin Brogtrop.