27 september: inspiratie voor de wijk? Ga ermee aan de slag!

Op donderdag 27 september organiseert Welzijn Rijswijk samen met Fonds 1818 een inspiratiecafé met als thema: Verrijk je Buurt. Dit  inspiratiecafé is een gratis avondbijeenkomst voor maatschappelijk betrokken bewoners die rondlopen met een buurtidee en er nu écht werk van wil maken.

Buurtbewoners kunnen advies vragen bij projectadviseurs van Fonds 1818, ze kunnen in gesprek komen met andere buurtbewoners, met de wijkregisseur van de gemeente en ze kunnen geïnspireerd raken door succesvolle voorbeeldprojecten. We bieden tijdens deze avond inspiratie, advies en begeleiding om ideeën om te zetten in concrete plannen. Voor goede plannen is biedt Fonds 1818 een donatie van maximaal € 3000 beschikbaar.

Als je meer wilt weten over Verrijk Je Buurt, kun je contact met me opnemen via onderstaande contactgegevens. Mocht je menen kennen die ook met een goed idee rondlopen dan zijn zij uiteraard ook van harte welkom. Tot dan!

  • Wat: Verrijk je Buurt Inspiratiecafé
  • Waar: het Oude Raadhuis  Laan Hofrust 4, Rijswijk
  • Wanneer: donderdag 27 september 2018
  • Hoe laat: inloop vanaf 19.30.
  • Start: 20.00 uur
  • Einde: 21.30 uur