21 maart: Wijkbijeenkomst Duurzaam in Leeuwendaal

duurzame maatregelenNa de succesvolle zonnepanelen-actie zijn de gemeente Rijswijk en de wijkvereniging een nieuw project gestart om Leeuwendaal weer een beetje duurzamer te maken. Wat de bewoner van Leeuwendaal zelf wil, staat hierbij centraal. Willen we minder afval produceren, spullen uitwisselen of de biodiversiteit helpen? Alles is nog open.
Eerst hebben we bekeken hoe het er nu voorstaat met duurzaamheid in Leeuwendaal. Wat gaat er goed en wat kan nog beter? 34 buurtbewoners vulden de DPL Bewonersscan in om hier inzicht in te krijgen. DPL staat voor DuurzaamheidsProfiel van een Locatie. Het is een methode van onderzoeks- en adviesbureau IVAM om de duurzaamheid van een wijk te meten.

Tijdens de wijkbijeenkomst gaan we in gesprek over hoe we aan de slag kunnen voor een duurzamer Leeuwendaal. Meer sedum op de daken? Energiebesparing? Voedsel verbouwen in een gemeenschappelijke tuin? Andere lampen inzetten? Er is vast meer mogelijk dan waar we nu individueel aan denken.

Maandag 21 maart, 19:30-21-30, Compagnie, Geestbrugkade 32 en 35