12 en 28 december: open dagen Fysiopraktijk Rijswijk

FYSIOPRAKTIJKRIJSWIJK-logoOp zaterdag 12 en maandag 28 december opent de Fysiopraktijk Rijswijk aan de Geestbrugkade 35 zijn deuren voor nieuwsgierigen. Tijdens de feestelijke open dagen kan je vrijblijvend een kijkje komen nemen.

Je bent welkom van 10.00 tot 14.00 uur.

Het is veel meer dan alleen een fysiopraktijk, er hoort bijvoorbeeld een fitnessruimte bij waar je, al dan niet onder begeleiding van een fysiotherapeut, kan fitnessen. Er zijn twee nieuwe fysiotherapeuten bij gekomen en er wordt gewerkt met de nieuwste apparatuur zoals een echoapparaat en een shockwave. Ook vind je er de NewFigure praktijk. En last but not least heeft de hardloopclub Hardlopen Rijswijk er zijn eigen kleedruimte en starten de trainingen vanuit de praktijk.

Tijdens de open dagen zijn er gratis lezingen over Alzheimer, osteoporose en artrose en kunnen mensen gratis een zorgverzekeringsadvies op maat krijgen.