Volgende fase Haagweg

HaagwegAannemer Van Gelder is beland bij de volgende fase van de werkzaamheden aan de Haagweg en de trambaan van lijn 15. Van sommige werkzaamheden merkt u misschien niets, maar van andere kunt u enige overlast verwachten.

Meer informatie

Voor meer informatie over de werkzaamheden aan de Haagweg en Tram 15 kunt u de website van de aannemer raadplegen: www.denieuwehaagweg.nl. Er is ook een app speciaal voor de Haagweg. Deze Haagweg App is gratis te downloaden in de app stores van Google en Apple.

Planning werkzaamheden

De planning van de verschillende fases van het werk staat op deze website en op de app. Ook hangt hij voor het raam van het informatiepunt van de aannemer op Haagweg 209.

Spreekuur

De omgevingsmanager van aannemer Van Gelder, Sandra Zierikzee, houdt iedere vrijdag van 10.00 tot 11.00 uur een inloopspreekuur op Haagweg 209. Een afspraak maken is niet nodig. Zij is ook bereikbaar voor vragen en opmerkingen via s.zierikzee@vangelder.com of 06 – 138 61 072.