KONINGSDAG: OPROEP VRIJWILLIGERS

koningsdag ballonnenKunst Ter Plekke is nog maar net voorbij en we zijn alweer klaar voor het volgende wijkfestijn, onze traditionele Koningsdag! De flyers zijn in de brievenbussen gevallen en hierin vinden jullie uitgebreide informatie over het programma van de dag.

Jullie zijn ongetwijfeld allemaal druk in de weer met het leegmaken van de zolder voor de vrijmarkt, het oefenen voor de Strijd der Titanen, het versieren van de fietsen … We kijken uit naar een gezellige dag in Leeuwendaal met alle buurtgenoten!

 

  • Een enthousiaste DJ die ons allemaal kan doen swingen
  • Vrijwilligers die een uurtje de spelletjes willen begeleiden
  • Sterren voor het Open Podium – Je weet nooit waar de “Road to Fame” begint…

We kijken uit naar jullie reacties op ocleeuwendaal@gmail.com