16 maart: Start werkzaamheden Haagweg

De reconstructie van de Haagweg vindt plaats van maart t/m november 2015. Het werk wordt in fases uitgevoerd. In principe is bijna altijd verkeer over de Haagweg mogelijk. Maar ondanks dat zal het verkeer gedurende deze maanden wel hinder ondervinden van de werkzaamheden. Het is verstandig daar rekening mee te houden.

De woningen langs de Haagweg en het winkelcentrum Oud Rijswijk zullen te allen tijde bereikbaar blijven. En ook de trams van lijn 1 en lijn 15 zullen normaal blijven rijden, met uitzondering van één of twee buitendienststellingen in een weekend.

Vragen?

De omgevingsmanager van aannemer Van Gelder is telefonisch te bereiken op: 06-13861072 of via de mail: epasman@vangelder.nl.

Ook is er vanaf 24 maart twee maal per week een inloopuur op Haagweg 209; dinsdagmiddag van 15:00 tot 16:00 uur en vrijdagmorgen van 10:00 tot 11:00 uur.

Meer informatie vindt u op de website van de gemeenteNa 16 maart kunt u een omgevingsapp downloaden in de app stores van Google en Apple.