10 juni: Buitenspeeldag! Help je mee?

straatspeeldag 1Rond de speeltuin bij de Dillenburglaan bruist het op woensdagmiddag 10 juni van de activiteiten,  waaronder schminken, reuze bellen blazen, ezeltje rijden, een heuse skelterrace en springen op het springkussen.

Het is een leuk feest, maar er is wel hulp nodig!

Organisatoren Willem Vermeer &  Marieke van Oppen zijn op zoek naar één of twee buurtgenoten in het kleine comité om te helpen met de voorbereidingen. Zij willen na vijf jaar organiseren graag het stokje overgeven. Heb je daar wel oren naar, laat het hen dan weten.

Op de dag zelf zijn natuurlijk weer veel vrijwilligers nodig voor de opbouw tussen 9:30 en 12:30, spelbegeleiding (in twee diensten) tussen 13:00 en 16:00 en/of bij het opruimen tussen 16:00 en 17:00 uur. Geef je dus snel op!

Mocht je interesse hebben in een plekje in het comité en/of op woensdag 10 juni kunnen meehelpen, laat het dan weten via buitenspeeldagleeuwendaal@gmail.com.