24-02-2014: Omroep Rijswijk Radio zoekt jou!

Omroep Rijswijk Radio doet de onderstaande oproep aan alle jongeren in Rijswijk, en dus ook in Leeuwendaal!

“Gemeenteraadsverkiezingen Rijswijk 2014: “Het woord is aan de jongeren”

Er zijn al heel wat politieke debatten geweest in  Rijswijk en zij proberen natuurlijk uw stem te winnen, maar het gaat er in eerste instantie om dat u naar de stembus gaat. Daar gaan ook wij voor als Omroep Rijswijk.

We willen op zaterdag 1 maart a.s. de jongeren in Rijswijk aan het woord laten. Zij die onze toekomst zijn. Nog geen stemrecht (of dit jaar voor het eerst mogen stemmen)  maar wel een mening hebben over hun stad. Wat vinden ze er eigenlijk van? Wat vinden ze goed, wat minder goed en wat moet er veranderen en wat moet vooral blijven.

Wij nodigen jullie uit in de studio van Omroep Rijswijk, Piet van Vlietlaan 2 te Rijswijk

Het is van 12.00-14.00 uur.

Wij weten dat er al een aantal jongeren organisaties aanwezig zullen zijn!

Aanmelden via : renemarquard@omroeprijswijk.nl Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Want de jeugd heeft de toekomst………………….