21-03-2014: ‘Leeuwenkuil’ in De Compagnie

Jonge én ervaren ondernemers, ervaringsdeskundigen, creatieve denkers en investeerders uit de wijk komen bijeen om nieuwe samenwerkingsverbanden te zoeken. Tijdens deze middag kunt u aanschuiven bij één van drie onderwerpen van gesprek, zogenaamde pitches:

Van verzorgingstehuis naar verzorgd thuis

Brandpreventie in uw regio

Hoe kan ik als bedrijf versneld verduurzamen?

U kunt kiezen bij welk idee u zich die middag wilt voegen om uw input te geven.

Tijd: van 15:00 tot 17:00 uur

Lokatie: De Compagnie, Geestbrugkade 32.

Meer informatie en aanmelden bij: elsbeth@bvgdecompagnie.nl Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. .

Onder begeleiding van een procesbegeleider worden de ideeën in kleinere groepjes samen uitgewerkt. Aan het einde van de middag is er de gelegenheid om de nieuwe plannen tijdens de borrel na te bespreken.

 

Een bijdrage van tien euro is voor de borrel en organisatie.